LOADING
00

O Dental Smile Project

DENTAL SMILE PROJECT jest nowoczesnym laboratorium estetyki dentystycznej.

To miejsce w którym spotkała się pasja i wieloletnie doświadczenie.

To co nas wyróżnia to solidność, precyzja i gwarancja jakości.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu jesteśmy w stanie osiągnąć najlepsze rezultaty nawet w najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych przypadkach.

Specjalizujemy się głównie w stomatologii estetycznej oraz we wszystkich rodzajach prac implantologicznych na różnych systemach.

Gwarantujemy prace protetyczne o najwyższej jakości, estetyce i precyzji. Jest to możliwe, ponieważ wszystkie są wykonywane pod mikroskopem.

Pracujemy na najlepszych materiałach i urządzeniach światowych marek w branży protetycznej:

– prace ceramiczne wykonujemy w systemie IPS e.max ® firmy Ivoclar Vivadent.

– korzystamy z najnowszej technologii frezowania CAD/CAM oraz spieku laserowego SLM.

– projektujemy przy pomocy najnowocześniejszego oprogramowania EXOCAD. Dzięki temu nasz system jest otwarty na każdy rodzaj plików ze skanerów wewnątrzustnych.

– pracujemy w technologii druku 3D.

Wszystko to sprawia, że otrzymują Państwo od nas produkt o światowym standardzie.

Każdą z prac traktujemy indywidualnie. Wszystkie są projektowane i planowane według odpowiednich procedur i protokołów DSD na każdym etapie. Dzięki temu efekt końcowy jest w maksymalny sposób przewidywalny, co zapewnia pasywność, estetykę oraz funkcjonalność naszych prac. Dzięki temu pacjenci mogą być w pełni szczęśliwi ze swojego nowego uśmiechu.

Jesteśmy małym zespołem i to dzięki temu mamy możliwość pełnej kontroli jakości prac na każdym etapie ich wykonywania.

Uśmiechem zdobywaj świat!

A teraz trochę o nas

Michał Dymarek / właściciel Dental Smile Project

Pracuję w zawodzie technika dentystycznego od 18 lat. W mojej pracy wykorzystuję bogate doświadczenie zdobyte w renomowanych pracowniach protetycznych w kraju jak i za granicą. W swojej karierze zawodowej wielokrotnie miałem możliwość bycia przy pacjentach na każdym etapie pracy, zarówno podczas przymiarek jak i oddawania gotowych prac. To dało mi ogromną wiedzę i pozwoliło unaocznić i wychwycić błędy, które nierzadko są popełniane w trakcie planowania i projektowania.

Na początku swojej drogi zawodowej projektowałem wszystkie prace analogowo, dzięki temu zdobyłem umiejętność patrzenia przestrzennego. Teraz gdy stomatologia i protetyka wchodzi w świat technologii cyfrowej przenoszę swoją wiedzę w świat 3D. Stałe podnoszenie kwalifikacji w licznych szkoleniach, warsztatach, konferencjach a także nieustanne doskonalenie warsztatu, pozwala mi na podejmowanie nowych wyzwań i ciągłe poszukiwanie nietuzinkowych rozwiązań w  branży, niekiedy z pogranicza techniki i sztuki.

Zajmuję się szeroko pojętym projektowaniem uśmiechu. Od wax-up’ów, prostych pojedynczych koron, licówek, mostów poprzez skomplikowane prace implantologiczne na łącznikach standardowych, łącznikach indywidualnych, multiunitach, bazach z przekierowaniem kąta, przykręcanych suprastrukturach i wielu innych rozwiązaniach.

Bardzo cenię sobie dobry kontakt ze stomatologami, chętnie służę radą oraz jestem otwarty na wspólne szukanie rozwiązań technicznych w trudnych przypadkach protetycznych. To wszystko po to, aby efekt projektu nowego uśmiechu był jak najbliższy ideałowi i zgodny z najwyższymi oczekiwaniami i wizją pacjenta.

Uważam, że osiągnięcie końcowego sukcesu bez wspólnej pracy w zespole jest niemożliwe. Bardzo lubię wyzwania, a jest ich bardzo dużo w naszej pracy.

Będąc pasjonatem swojego zawodu dążę do perfekcji i do odwzorowania jak najprawdziwszego i naturalnego uśmiechu.

Główną zasadą, którą się kieruję jest sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów

Polityka prywatnosci          RODO

Dental Smile Project 2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone.